Para Kazanmanın En Kolay Yolu

Kredi nedir?
Kredi oyun içerisindeki para birimidir. Tavukları kredi ile alabilirsiniz. Yumurta satışlarınızdan Kredi ve TL kazanabilir ya da yatırım yaparak Kredi satın alabilirsiniz.

Pazar nedir?
Pazar kısmından tavuk satın alabilir ve üretilen yumurtaları burada satabilirsiniz.

Ticaret Puanı nedir?
Ticaret Puanı oyun içerisinde bulunan TL bakiyenizi çekmeye yaramaktadır. 1 Ticaret Puanı, 1 TL'ye denk gelmektedir.

Depo Nedir?
Depoda ürettiğiniz yumurtaları muhafaza edebilirsiniz. Deponun ulaşacağı maksimum kapasite 100.000'dir. Eğer deponuzun kapasitesinin 100.000 üzerinde olmasını isterseniz, deponuzu genişletebileceğiniz özel üyelikten satın alabilirsiniz.

Para Çekme
Oyun bakiyeniz 10 TL'ye ulaştığınızda, hesabınızda 10 Ticaret Puanınız mevcut ise para çekme talebi oluşturabilirsiniz. Para çekme talepleriniz her hafta Pazartesi günü sonuçlandırılır.

Kümes Nedir?
Kümeste satın aldığınız tavukları görebilirsiniz.

Referans Sistemi Nedir?
Referans Sistemi, arkadaşlarınız sayesinde daha hızlı gelişmeniz için gerekli olan bir sistemdir. Oyuna arkadaşlarınızı davet ederek, onların kazancından herhangi bir kayıp olmadan %5 oranında kazanç sağlayabilirsiniz. Referans linkinizi oyun içerisinde sol menüde referans sekmesinde bulabilirsiniz. Örneğin; (http://onlinekumes.com/register.php?ref=7) Bu linki sosyal platformlarda veya istediğiniz her yerde paylaşarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Ceza Sebepleri Nelerdir?
Multi (birden fazla) üyelik, bot kullanımı ve hile kullanımı kesinlikle yasaktır. Aksi durumda hesabınızın süresiz bir şekilde kapatılmasına sebep olacaktır.